Agresivní žena napadla sestřičku

V dopoledních hodinách dne 25.05.2026 v jihlavské nemocnici se agresivní žena zamkla na toaletě. Rozházela papírové ubrousky, podlahu polila vodou. Zároveň žna napadla sestřičku, která se ji snažila vyvést z prostor toalet. Přivolaná policie ženu zadržela. Více informací zde.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments