O společnosti

 Vzdělávání v oblasti bezpečnosti | Doverville

U nás se dozvíte vše potřebné o bezpečnosti, zaměstnaneckých prověrkách, službách BOZP a PO a také o Event Security Managementu.

Doverville s.r.o. je českou společností poskytující odborné veřejnosti poradenské a vzdělávací služby v různých bezpečnostních disciplínách, především pak v oblasti ochrany informací (GDPR) a ochrany měkkých cílů a prevence kriminality s tím související.

Mezi její služby patří pořádání různých vzdělávacích akcí, bezpečnostní audity, zpracovávání bezpečnostních projektů, posudků, analýz a návrhů systémů. Jako nezávislá organizace připravuje pro své klienty zadání pro výběrová řízení, provádí technické vyhodnocení tendrů a zpracovává potřebnou bezpečnostní dokumentaci. Své služby poskytuje také v oblasti BOZP a PO a bezpečnostního interim managementu, především pak při organizaci velkých kulturních, sportovních a společenských akcí.

Naše know-how vychází ze základů britských bezpečnostních standardů, ale především z mnohaletých praktických zkušeností členů našeho týmu. Ve své činnosti navazujeme personálně i obsahově na vzdělávací aktivity firmy Orange Group a.s.

Doverville je členem Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm, členem Asociace Bezpečná škola a členem Hospodářské komory ČR.


Veronika FÁBEROVÁ   LinkeIn profil Veronika Fáberová

Majitelka a jednatelka společnosti.

Je předním odborníkem v oboru komerční bezpečnosti, prevence kriminality a ochrany veřejných prostranství a budov s více než 30ti letou praxí. Věnuje se poradenství a oborovému vzdělávání především v oblasti ochrany měkkých cílů a prevence kriminality a útoků s tím související.

Absolvovala  řadu odborných kurzů v oblasti vzdělávání dospělých na CIPD UK, marketing na London Business School UK, získala auditorskou kvalifikaci u LRQA UK a prošla dlouhou řadou odborných bezpečnostních kurzů v UK.

Za svoji profesionální dráhu zastávala četné vedoucí funkce a vedla bezpečnostní týmy řady mezinárodních a národních projektů, jako jsou například návrh a výstavba bezpečnostního systému Sazka  a Eden Arény v Praze, změna poskytovatele bezpečnostních služeb u ČSA, kompletní bezpečnostní opatření pro Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 a další.

Veronika je držitelkou řady ocenění, jako třeba Manažer roku 2005 v oblasti komerční bezpečnosti (Česká manažerská asociace)

a Medaile III. stupně (vyznamenání udělené ředitelem Krajského ředitelství Policie ČR hlavního města Prahy).

Působí v prezidiu Asociace bezpečnostních technických služeb Grémium Alarm, také jako členka technické normalizační komise TNK148 Prevence kriminality a ochrany obyvatel při ČAS.

Dva roky vedla Evropský sekretariát CEN/TC 325 Prevence kriminality při plánování městské výstavby a navrhování budov. Nyní vede pracovní skupinu CEN/TC 325 WG 3. Je aktivní členkou Asociace Bezpečná škola a spolku Vaše bezpečí.

Založila a nyní vede společnost DOVERVILLE, s.r.o., která se věnuje bezpečnostnímu poradenství a vzdělávání. Tomu se ostatně věnuje po celou svou profesní kariéru. Patří ji autorství řady vzdělávacích i rekvalifikačních programů a je i výbornou lektorkou.

 

 

      

ckbs.cz Logo

SEMINÁŘE

AKTUÁLNÍ KURZY

Žádné události