Bezpečnost na školách se zhoršuje
Stále častěji se učitelé bojí vstoupit do některých tříd. Problémem jsou agresivní žáci a agresivní rodiči. Od ledna letošního roku je zaznamenáno 694 incidentů, převážně na základních školách. Nejčastější prohřešky jsou nebezpečné vyhrožování, výtržnictví nebo ublížení na zdraví. Agresivita u dětí a mladistvých je forma vyjádření frustrace než prostředek k dosažení nějakého cíle. Ředitelé škol volají po větší systémové podpoře, především v dostupnosti psychologické péče a investicím do zabezpečení škol. Více informací zde.
Subscribe
Please login to comment
0 Komentáře



