Bitka dvou mužů v pražském metru skončila pobodáním, policie hledá svědky

Pražská policie hledá svědky napadení ve stanici metra Rajská zahrada. Bitka dvou mužů tam skončila pobodáním jednoho z nich. Oba již jsou obviněni, ale kriminalisté by rádi hovořili s cestujícími.

Dva muži se podle policie začali napadat 3. října večer ve stanici Můstek a pokračovali celou cestu metrem B až do stanice Rajská zahrada. Při incidentu měl jeden z nich nůž a pobodal svého soka.

Oba účastníky policie již našla. „Agresoři jsou v současné chvíli obviněni z trestného činu výtržnictví, za což jim v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi. Jeden z obviněných je současně podezřelý z trestného činu ublížení na zdraví. V případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody v délce až tři roky,“ informovala v pondělí mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Policisté zveřejnili video z Rajské zahrady, kde jsou zachyceni také cestující, se kterými by policisté rádi mluvili. Své svědectví mohou poskytnout na lince 158.

 

Zdroj:https://www.novinky.cz/krimi/clanek/bitka-dvou-muzu-v-prazskem-metru-skoncila-pobodanim-policie-hleda-svedky-40304003

 

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments