Blog

Blog

Máme nového klienta!

V těchto dnech jsme podepsali smlouvu s pražskou nemocnicí Na Bulovce. Její součástí je mj. i výcvik personálu v exponovaných odděleních, jako je urgentní příjem, dětská a dospělá chirurgie, neurologie nebo třeba onkologie. V poslední době se u všech projevuje výrazný nárůst útoků ze strany pacientů, i jejich doprovodu.


Mise „UK“ splněna!

Minulý týden jsme se zúčastnili doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila do Velké Británie.
Náš vzdělávací program vzbudil velký zájem mezi britskými partnery a nemocnicemi.
Na snímku je naše paní jednatelka Faberová mezi předsedou Senátu, panem Vystrčilem a velvyslankyní ČR ve Spojeném království, paní Marií Chatardovou.

Zúčastníme se podnikatelské mise senátu do UK

Veronika Fáberová se za Doverville zúčastní tento týden doprovodné podnikatelské mise předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila a Hospodářské komory ČR do Velké Británie.
Bude tam prezentovat naše vzdělávací služby a hledat nové obchodní partnery.

Jedeme na plné obrátky!

Jedeme na plné obrátky!
Taky v tomto týdnu školíme. Tentokráte jde o Krajskou nemocnici Liberec. Znamená to, že pro libereckou, frýdlantskou a turnovskou nemocnici „probíráme“ invakuaci a lockdown.

Velký zájem o KEEPSAFE

Po premiéře 1. bezpečnostního vzdělávacího programu v ČR – KeepSafe, určeného pro pracovníky zdravotnických zařízení, je o produkt velký zájem.
V návaznosti na to, začínáme roadshow po nemocnicích v celé ČR.


Doverville na Česko-Taiwanském fóru

Včera jsme se zúčastnili Česko-Taiwanského investičního a obchodního fóra, které zahájil předseda Senátu Vystrčil.
Delegace je složená ze tří tchajwanských ministrů, jejich náměstků a zhruba padesáti předních podnikatelů. Jde o největší obchodní návštěvu v ČR v historii obou zemí.

Součinnostní výcvik „Národní muzeum“

Ve čtvrtek 21. října proběhl v prostorách Národního muzea součinnostní výcvik složek integrovaného záchranného systému, který připravilo Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy ve spolupráci s Národním muzeem.

Účelem součinnostního výcviku, který se uskutečnil v rámci Programu na ochranu měkkých cílů v oblasti kultury… Číst více: