Fáberová o ochraně měkkých cílů na Pražském hradě

Jednatelka společnosti Doverville byla oslovena jako expertka na ochranu měkkých cílů, aby vystoupila na  konferenci „BEZPEČNOST – PODMÍNKA SVOBODY A PROSPERITY“ s podtitulem „Připravme mladou generaci na řešení krizových situací“, která se uskuteční 29. 11. 2017 v Míčovně Pražského hradu pod záštitou prezidenta republiky Miloše Zemana.

Jednou ze základních podmínek rozvoje země a zvyšování prosperity obyvatel je zajištění bezpečnosti. Historická zkušenost ukazuje, že státy a občané požívající výhod bezpečného prostředí mají pro svůj rozvoj znatelně lepší podmínky. V současnosti je bezpečnost, vedle zdraví, svobody a uspokojení základních materiálních potřeb, vnímána jako nejdůležitější kvalitativní parametr lidského života.

Stát není a nikdy nebude všemohoucí, významnou úlohu při zajištění bezpečnosti musí přijmout také občané.

Veronika Fáberová bude hovořit na téma „OCHRANA MĚKKÝCH CÍLŮ – módní hit nebo realita?“ Co vůbec dělá stát pro ochranu měkkých cílů? A co můžeme udělat my všichni?

Registrovat se na konferenci můžete ZDE a program naleznete ZDE                                                                                                                  Vstup na konferenci je volný.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments