Kde se bere náš design a grafika?

V Doverville pro své materiály a dokumenty hodně využíváme grafické prvky, názorné fotografie, obrázky a schémata. Víme totiž, že obrazový vjem prohlubuje zapamatování si informace z textu. Potíž ale je, že k problematice ochrany měkkých cílů existuje málo podkladů, které lze sehnat legální cestou a za dodržení všech potřebných autorských práv a licencí.

Proto jsme již před lety začali úzce spolupracovat s britskou společností Orange Cup Studio, které vedou 2 sympatičtí čeští krajané – Žíža a Tom. Společně „máme na svědomí“ naše webovky, vzdělávací brožury, propagační materiály, ale třeba také zásahové karty, checklisty atd.

A protože chybí potřebné žánrové fotky, fotíme si je sami – tedy, fotí je Žíža a Tom podle našich scénářů. V koláži vidíte jen malou ochutnávku na téma podezřelé odložené zavazadlo, safety pointu pro muzea, našeho boxu pro dokumentaci a fotografie Žíži a Toma. Máme velké plány na další specifické fotografování, přípravu odborné publikace i vlastních vzdělávacích videí, ale více z naší kuchyně prozradíme až zase někdy jindy…

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments