Veronika Fáberová

Majitelka a jednatelka společnosti.

Působí v oblasti komerční bezpečnosti 30 let. Za tu dobu absolvovala řadu speciálních bezpečnostních kurzů v UK,  vystudovala marketing na London Business School, vzdělávání dospělých na Chartered Institute of personnel and Development v UK, a  v UK také složila  u LRQA na funkci Lead Assessor.

Ve velké mezinárodní bezpečnostní agentuře prošla řadou manažerských pozic, včetně funkce personální a (téměř 4,000 zaměstnanců jen v ČR) a marketingové ředitelky, až do funkce náměstkyně generálního ředitele. Česká manažerská asociace jí udělila titul Manažer roku 2005 v oblasti komerční bezpečnosti. Vedla bezpečnostní týmy na řadě velkých projektů, včetně mezinárodních: například návrh a výstavba bezpečnostního systému SAZKA Arény a Eden Arény, změna poskytovatele bezpečnostních služeb u ČSA, kompletní bezpečnostní opatření na Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF v Praze a Ostravě 2015.

V roce 2015 byla vyznamenána Medailí III. stupně ředitele Krajského ředitelství Policie ČR hlavního města Prahy.

Je členkou technické normalizační komise TNK148 Prevence kriminality a ochrana obyvatel při ÚNMZ. Téměř dva roky vedla evropský sekretariát technické komise CEN/TC 325 Prevence kriminality při plánování městské výstavby a navrhování budov.

Od května 2016 je tajemníkem v ČR nejstarší asociace bezpečnostních firem – Asociace Grémium Alarm.

Založila a nyní vede společnost Doverville, s.r.o., která se věnuje bezpečnostnímu poradenství a vzdělávání. Tomu se ostatně věnuje po celou svou profesní kariéru, je autorkou řady vzdělávacích i rekvalifikačních programů a výbornou lektorkou.

SEMINÁŘE

AKTUÁLNÍ KURZY

Žádné události