PŘIPRAVUJEME NOVÝ UNIKÁTNÍ SEMINÁŘ

Na konec ledna – 25.1. 2018 pro Vás připravujeme další unikátní seminář, tentokrát na téma „OPERÁTOŘI BEZPEČNOSTNÍCH SYSTÉMŮ- naše výhoda nebo riziko?

Podtitulek je „Víte, jak dobře umí operátoři svou práci? A JAK TO VÍTE?“

Registrace na seminář bude otevřena v nejbližších dnech a opět připravujeme možnost registrovat se včas za zvýhodněných podmínek.

Na semináři vystoupí i bezpečnostní psycholog Mgr. Tibor A. BREČKA, MBA.

Ke své přednášce nám řekl: „Práce operátorů a bezpečnostních pracovníků má řadu specifik. I když se pro někoho na první pohled může zdát jednoduchá a bezproblémová, opak je pravdou. Jedním z největších problémů této činnosti je její stereotypnost, která bohužel časem může vést k nižší kvalitě odváděné práce. Je velice obtížné držet pozornost a standart daného výkonu při velmi vysokém počtu jeho opakování a zároveň se stále spíše negativním výsledkem. Technika je vždy nakonec závislá na lidském faktoru, který ji obsluhuje a dozoruje, proto je nutné věnovat zvýšenou pozornost právě fungování lidského faktoru, kde se jeví jako klíčové předcházení a minimalizace oné stereotypizace pracovní činnosti a kontinuální obnovování motivace a pracovních dovedností nutných pro správný režimový chod. Bez obnovování motivace a dovedností nutných pro hladký chod pracoviště se významně zvyšuje riziko chybovosti, které může mít nakonec až katastrofální následky.“

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments