REALIZUJEME PROJEKTY HRAZENÉ Z ESF

K již realizovanému projektu „Vzdělávání zaměstnanců implementační struktury OPVK a OP VaVpl“ hrazeného z ESF v rámci Programu vzdělávání pro konkurenceschopnost“, na kterém se společnost Doverville podílí realizací soft skills školení pro zaměstnance zmíněných odborů Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, se nyní můžeme pochlubit dalšími projekty hrazenými z ESF, které budeme v následujících letech realizovat.

Jedná se o projekty hrazenými z ESF „Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost“ vzdělávání bezpečnostních pracovníků, konkrétně :

1. Projekt „Vzdělaní zaměstnanci, bezpečnostní služby SAFE SECURITY s.r.o. s vysokým standardem“, ve kterém jsme připravili a budeme realizovat bezpečnostní odborné kurzy pro bezpečnostní pracovníky ostrahy a kurzy na rozvoj znalostí v řízení lidských zdrojů pro vedení společnosti. Tento projekt realizujeme v letech 2013-2015.

2. Projekt „DOSON AZS s.r.o.: Zdravotní postižení pro nás není překážkou, vzdělané OZP zabezpečují bezpečnoístní služby“, ve kterém jsme připravili a budeme realizovat profesní vzdělávání bezpečnostních pracovníků (převážně OZP), pracovníků zásahové skupiny a bezpečnostních manažerů společnosti DOSON AZS. Tento projekt realizujeme v letech 2013-2015.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments