Zabiju se, křičel muž v centru Prahy a před policisty se střelil do hlavy plynovkou

V Opletalově ulici v centru Prahy se v sobotu odpoledne pohyboval muž s pistolí a nožem, který vyhrožoval, že se zabije. Před policisty se střelil plynovkou do hlavy a skončil v nemocnici.

Incident se odehrál nedaleko pražského hlavního nádraží. Přivolaní policisté a strážníci museli uzavřít Opletalovu ulici i část Vrchlického sadů.

„Když na místo dorazili policisté ze Speciální pořádkové jednotky a Pohotovostní motorizované jednotky s dlouhými zbraněmi, rozběhl se muž proti nim a pistolí se střelil do hlavy. Policisté museli k jeho zpacifikování použít donucovací prostředky,” uvedla na místě policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Zásah policie a záchranářů v Opletalově ulici v Praze

Zásah policie a záchranářů v Opletalově ulici v Praze  Foto: Aktu.cz

Policisté zajistili nůž i střelnou zbraň. Záhy zjistili, že se jednalo o plynovou pistoli, se kterou si muž nezpůsobil vážná zranění. Do své péče si ho převzali přivolaní záchranáři, kteří jej po ošetření transportovali za policejní asistence do nemocnice.

Okolnostmi celého případu se nadále zabývají kriminalisté.

 

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/zabiju-se-kricel-muz-v-centru-prahy-a-pred-policisty-se-strelil-do-hlavy-plynovkou-40312796

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments