Žena ve vestibulu metra Můstek bodla muže do hrudníku, policie ji zadržela

Žena ve čtvrtek večer zaútočila ve vestibulu metra Můstek na Václavském náměstí na pětačtyřicetiletého muže, kterého nožem bodla do hrudníku. Zraněný muž stačil o incidentu informovat policii. Ta následně přivolala záchranáře, kteří muže ošetřili a v umělém spánku ho převezli do nemocnice. Podezřelou ženu policisté zadrželi.
Žena u zastávky metra Můstek bodla muže do hrudníku | (1:14) | video: iDNES.tv
K incidentu došlo u východu z metra Můstek na křižovatce Václavského náměstí a Vodičkovy ulice okolo 18:30.

Fotogalerie

„Hlídce policistů na Václavském náměstí se přihlásil muž s tím, že byl napaden a utrpěl poranění v oblasti hrudníku. Policisté na místo okamžitě zavolali záchrannou službu, která si muže převzala a ošetřila ho,“ řekla iDNES.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

Policisté pak začali pátrat po útočnici, což se jim zanedlouho podařilo. „V souvislosti s tím následně zadrželi ženu, kterou převezli na policejní služebnu,“ dodala mluvčí.

Zraněného muže museli záchranáři uvést do umělého spánku. „Zajistili jeho dýchací cesty a přivedli ho na umělou plicní ventilaci. Poté ho transportovali na ARO do vinohradské fakultní nemocnice,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Policie uzavřela zmíněný vchod do vestibulu metra Můstek, kde vyšetřovala okolnosti incidentu. „Žena teprve bude vyslechnuta,“ upřesnila policejní mluvčí.

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha-vaclavske-namesti-mustek-pobodani-zena-policie-zachranari.A191219_193143_praha-zpravy_chtl

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments