MODERNÍ MONITOROVACÍ CENTRUM (ARC)


PROGRAM SEMINÁŘE

Přednášející:

Generální ředitel

JUDr. Václav Růžička

JUDr. Václav růžička je Předsedou představenstva a generálním ředitelem ALKOM Security a.s. Oboru technické bezpečnosti se věnuje již od devadesátých let. Řadu let aktivně zastával různé funkce v Prezidiu Asociace Grémium Alarm. Je zároveň majitelem areálu HOTEL zámek BERCHTOLD.

Přednáška

PŘÍNOS MONITOROVACÍCH CENTER K ÚSPORÁM NÁKLADŮ NA BEZPEČNOST

Snížení nákladů je „buzzword“ již několika posledních let. Ne všechna snížení nákladů však vedou k efektivnímu a kvalitnímu systému. Moderní technika však skutečně může uspořit řadu nákladů, pokud je instalována s rozmyslem a po hloubkové analýze potřeb. Technologický vývoj stále přináší nové možnosti nastavení bezpečnostních systémů a úspor nákladů. Tato přednáška Vám dá představu jak mohou monitorovací centra přispět k efektivnímu snížení nákladů na bezpečnost.

SNÍŽENÍ POČTU LOUPEŽÍ ZA POSLEDNÍCH 10 LET NA FINANČNÍCH INSTITUCÍCH – PŘÍPADOVÁ STUDIE


Přednášející:

Prezident Asociace Grémium Alarm (AGA)

Ing. Václav NEPRAŠ

Členem AGA od roku 1996. Členem prezidia od roku 2001, v letech 2003 – 2007, 2011-2013 prezidentem AGA.Člen představenstva Hospodářské komory ČR. Od roku 2010 předsedou Sektorové rady (expertního týmu) pro bezpečnost a ochranu osob a majetku.

Přednáška

JAK ROZPOZNAT ŠPIČKOVÉ MONITOROVACÍ CENTRUM

Jak se orientovat na současném trhu? Podle čeho mohu poznat kvalitní monitorovací středisko? Kde mohu najít potřebné informace?


Přednášející:

Ředitel TSS Group

Ing. Branislav ROJKO

Je spolumajitelem společnosti TSS Group s.r.o. a v současnosti zastává post ředitele. Cílem jeho činnosti je vybudování a rozvoj zastoupení TSS Group na českém trhu, strategické řízení společnosti, obchodní a cenová politika divize zabezpečení objektů, plnění obchodních plánů a práce s klíčovými zákazníky společnosti.

Přednáška

MODERNÍ MONITOROVACÍ KAMEROVÉ CENTRUM

Kamerové systémy jsou v současnosti jednou z nejdynamičtěji se vyvíjejících bezpečnostních technologií a moderní monitorovací centrum si bez nich již nedokážeme představit. Avigilon dokáže významně podpořit systém monitorovacího centra.


Přednášející:

Technický ředitel MDC-PCO, CD Profesional

Jaroslav STŘEŠTÍK

Jaroslav Střeštík se angažuje v bezpečnostním oboru již od osmdesátých let, nejdříve pod SVAZARM se specializací psovod pro specifické činnosti a od let devadesátých jako podnikatel zajišťující hlídací službu, přes různé formy až dodnes jako majitel, spolumajitel, jednatel a také technický ředitel ARC. Telekomunikacím se profesionálně věnuje od konce minulého tisíciletí, jako předseda Sdružení Klfree.net, o.s., zakladatel zájmového sdružení Neutral czFree eXchange a člen představenstva NIX.CZ a dále jako prokurista a jednatel několika telekomunikačních společností.

Přednáška

ROLE A MOŽNOSTI MODERNÍHO MONITOROVACÍHO CENTRA V SOFISTIKOVANÉM BEZPEČNOSTNÍM SYSTÉMU

Dříve stačilo umožnit se dovolat na PCO jak lidem, tak zařízením. Nebylo nic jiného, než pevná telefonní linka a několik málo výrobců zabezpečovacích zařízení, posléze přišly radiové sítě, včetně těch mobilních a systémy XXX§YYY v současné době vyrábí kde kdo. Dnes je celý svět digitální a “Smart”. Abyste přežili, musíte mít tisíce spokojených zákazníků a to bez pro-zákaznického přístupu nedokážete. Celý svět se normuje a Vy to musíte nejen respektovat, ale hlavně naplňovat.

JAK ROZPOZNAT ŠPIČKOVÉ MONITOROVACÍ CENTRUM

Odložte růžové brýle, nenechte se ošálit propracovanými obchodními praktikami. Naučte se dívat koni na zuby, selce pod poklici a rozpoznejte opravdové ARC od provozovatelů bezpečnostních služeb s vlastním PCO.


Přednášející:

Vedoucí Integrovaného operačního střediska KŘ PČR hl. m. Prahy

plk. Mgr. Bc. Petr MATĚJČEK

Na operační středisko nastoupil jako řadový policista v roce 1992 a prošel zde řadou funkcí. Dnes zodpovídá za chod nejmodernějšího Integrovaného operačního střediska Policie ČR. Za dobu své služby u PČR získal řadu ocenění.


SEMINÁŘEM VÁS PROVEDE

 -
Jednatelka DOVERVILLE, s.r.o.

Veronika FÁBEROVÁ

Působí v oblasti komerční bezpečnosti 25 let. V mezinárodní bezpečnostní agentuře prošla řadou výkonných manažerských pozic až do funkce náměstkyně generálního ředitele. Získala titul Manažer roku 2005 v oblasti komerční bezpečnosti. Posledních 11 let se věnuje vzdělávání dospělých v různých bezpečnostních disciplínách a současně si stále udržuje kontakt s řízením výkonu bezpečnostních služeb jako interim manager.

Hlavní partner

Partneři

Odborný partner

Mediální partner

Organizační pokyny

ČAS A MÍSTO:
23. 06. 2016 | 09:00 - 16:00 | Hotel DUO

hodiny
REGISTRACE
09:00 – 09:30 hod.
ZAHÁJENÍ
09:00
PŘEDPOKLÁDANÉ UKONČENÍ
16:00
ikonka wifiWIFI - je k dispozici
Ikonka kravataDRESS CODE - Smart Casual
Ikonka parking PARKOVÁNÍ

možnost parkovat na hotelovém parkovišti, případně v přilehlých ulicích. Pokud chcete rezervovat parkovací místo na hotelovém parkovišti za 150,– Kč na den, prosím, kontaktujte nás: faberova@doverville.cz

ikonka občerstveníOBČERSTVENÍ

je zajištěno občerstvení i o přestávce na kávu v 10:30 -11:00 hod.

Oběd lze vybrat ze dvou možností.
Polévka: slepičí vývar
Varianta 1: smažený kuřecí řízek, bramborová kaše,
Varianta 2: zapečená brokolice,

Malý zákusek, jeden nápoj k jídlu.

ADRESA
Hotel DUO, Teplická 492/19, 190 00 Praha
MĚSTSKOU HROMADNOU DOPRAVOU

Metrem trasa C stanice metra Střížkov
(cca 250 m od hotelu)

Autobusem číslo 136, 177 a 183,
výstupní stanice Střížkov

Autobusem číslo 151,
výstupní stanice Teplickánahrávám mapu....REZERVAČNÍ FORMULÁŘ / PŘIHLÁŠKA