Partnerství s Centerem Andragogiky

CENTRUM ANGRAGOGIKY PŘEDSTAVUJE NOVÉ BEZPEČNOSTNÍ ŠKOLICÍ PROGRAMY A SPOJUJE SE S ODBORNÍKY!

Demotivace zaměstnanců, drby, fámy, multikulturnost prostředí, kyberšikana…to vše a mnohem více dnes vytváří nebezpečné aspekty, které pak mají negativní vliv na práci celého pracovního týmu, potažmo i celé firmy. Centrum andragogiky s.r.o. a poradenská firma Doverville s.r.o. proto připravily sérii čtyř vzdělávacích modulů – Lidé, Majetek, Informace a Kontinuita podnikání, které se věnují klíčovému tématu FIREMNÍ BEZPEČNOSTI.

„Hlavním důvodem naší spolupráce jsou nově se objevující bezpečnostní rizika a výzvy, se kterými se naši klienti potýkají. Chtěli jsme jim vyjít vstříc, a proto jsme se spojili s přední odbornicí na bezpečnost paní Veronikou Fáberovou a její společností Doverville s.r.o. Společně jsme vypracovali nabídku unikátních vzdělávacích programů, které přes to, že se zabývají bezpečnostní problematikou, nejsou určeny primárně pro bezpečnostní odborníky, ale naopak pro všechny manažery v podnikové struktuře,“ říká majitelka Centra andragogiky PhDr. Marie Jírů.

„Se vzděláváním v oblasti podnikové bezpečnosti máme mnoho let zkušeností“, sdělila jednatelka společnosti Doverville s.r.o. Veronika Fáberová „manažeři si ne vždy uvědomují, jak svými rozhodnutími ovlivňují bezpečnost podniku.Samozřejmě jsme připraveni reagovat i na nové požadavky klientů, které vplývají ze současné situace na trhu práce – nedostatek pracovních sil, využívání služeb personálních agentur, dovoz cizinců apod.“.

Představení nových programů odborné veřejnosti již úspěšně proběhlo a zájem ze stran klientů je veliký. Proto jsme se rozhodli věnovat se problematice bezpečnosti více na několika seminářích.

0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments